Ürün İade Politikası

İade ve Değişim:

Kişiye özel tasarımı gerçekleştirilmiş çanta, aksesuar, kıyafet gibi tasarım ürünlerinin ve üzerine kişiye özel nakış, baskı, işlem yapılmış modellerimizin iade ve değişimi yapılmamaktadır. Bu durum ürüne ait detaylı bilgi sekmesinde açıklanmıştır.

Kişiye özel tasarımı yapılmış ürünler haricinde satın aldığınız ürünlerin değişim ve iade süresi, 6502 sayılı Tüketicinin korunması hakkında kanuna istinaden, ürünü teslim aldığınız andan itibaren 14 gündür. Ürünlerin denenmesi veya kısa süreyle giyilmesi sırasında ürünler de deformasyon oluşması, parfüm veya benzeri kokuların ürüne işlemesi durumunda ve/veya etiket, yıkama talimatlarının kesilmiş olması durumunda, ürünün değişimi ve iadesi kabul edilmemektedir.

Satın almış olduğunuz ürünün orijinal ambalaj ve kutusuyla göndermek kaydıyla vazgeçme hakkınız saklıdır.

İade veya değişimini yapmak istediğiniz ürünün, orijinal kutusunda, ürünün zarar görmeyecek şekilde, düzgün ve korunaklı bir şekilde paketlenmiş olmasına dikkat edilmesi gereklidir.

İade ve değişim nedeniyle tarafınızca gönderilen ürünlerin nakliyesi sırasında, zarar görmesi, kaybolması ve/veya yukarıda belirtilen şartlara uygun olmaması durumunda, oluşacak zarar, maliyet ve sürecin işleyişinden şirketimiz sorumluluk kabul etmemekte, ürün iade ve değişimleri tarafımızca kabul edilmemektedir. Bundan doğacak zarar ve kargo bedellerini talep etme hakkımız saklıdır.

Ödeme ve Kargo Bedelleri:

İade ve değişim nedeniyle tarafınızca gönderilen ürünler iade depomuza ulaştıktan sonra, kalite kontrol birimimizce incelenmeye alınır. Değişimi istenilen ürünlerin, değişime uygun olması durumunda 7 gün içerisinde değişimi yapılır. İadesi uygun görülen ürünlerin bedelleri, kargo hizmet ücretleri düşülerek 14 işgünü içinde banka hesabınıza veya kredi kartınıza iade edilir. Satın alım esnasında kargo ücreti ödemediyseniz, kargo hizmet ücreti, gönderimi ve iadesi yapılan kargo bedeli toplamı üzerinden hesaplanır. Satın alım esnasında kargo ücreti ödemişseniz, sadece iade kargo bedeli hesabınıza yansıtılır.

Kargo ücretleri desi, ağırlık, mesafe vb. nedenlere bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu durumda ilgili kargo firmasının gönderiye ait değerler üzerinden ücretlendirme yapılır.