2.ÜYELİK

Nasıl üye olabilirim?

www.rafeoriginals.com’a üye olmak için, ana sayfamızda “ÜYE OL” seçeneğini tıklayarak, açılan sayfadaki ilgili alanları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir. Dilerseniz Facebook ile üye ol butonunu kullanarak da üyelik kaydınızı gerçekleştirebilirsiniz. İşlemler sonunda üyeliğiniz tamamlanmış olacaktır.

 

Üye olmadan alışveriş yapabilir miyim?

Alışveriş yapabilmeniz, sipariş, kargo ve iade sürecini sıkıntısız olarak takip edebilmeniz için www.rafeoriginals.com’ a üye olmanız gerekmektedir. Üye olmadan alışveriş yapamazsınız.

 

Üye olmak ücretli midir?

www.rafeoriginals.com’a üye olmak ücretsizdir. Sipariş verebilmek ve her türlü fırsattan haberdar olabilmek için ücretsiz üye olabilirsiniz.

 

Üyelik bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?

Üyelik bilgilerinizi güncellemek için ana sayfamızda “ÜYE GİRİŞİ” seçeneğini tıklayarak, sisteme giriş yapmanız gerekmektedir. Başarılı olarak sisteme girişiniz gerçekleştikten sonra, ana sayfadaki “HESABIM/BİLGİLERİMİ GÜNCELLE” yönlendirmesini takip ederek gerekli değişiklikleri yaptıktan sonra KAYDET butonuna tıkladığınızda bilgileriniz güncellenmiş olacaktır.

 

Şifremi unuttum, ne yapmalıyım?

 

Ana sayfamızda "ÜYE GİRİŞİ" seçeneğine tıkladıktan sonra, bu bölümünde bulunan "şifremi unuttum" adımından sitemize kayıt olurken kullandığınız e-mail adresinizi girin. Güvenlik resminde bulunan üç karakterli yazıyı sırasıyla kutuya yazın. Şifremi sıfırla butonuna bastıktın kısa bir süre sonra e-mail adresinize kayıt olurken girdiğiniz şifreniz gönderilecektir.

 

Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?

www.ervasofficial.com adresindeki üyeliğinizi iptal ettirmek için 05345242006 müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçebilirsiniz.

 

Üyelik Sözleşmesi

1- İş bu üyelik sözleşmesi Erva Aydoğu ve bağlı iştirakleri tarafından, (Rafe Originals olarak anılacaktır), https://www.rafeoriginals.com web sitesinin kullanılmasına ilişkin kuralları ve şartları belirlemek amacıyla hazırlamıştır.

2- Rafe Originals, Sözleşmeyi onaylayan üyelerine kampanya ve duyuruları düzenli olarak gönderir ve online alışveriş yapmasına olanak verir.

3- Üye kendisinin belirleyeceği bir “şifre” ye sahip olur. Kullanıcı dilediği zaman şifresini değiştirebilir. Rafe Originals üye güvenliği konusunda tüm önlemleri almış bulunmaktadır. Üyeler ise üye güvenliğinden kendileri de sorumludur. Rafe Originals, müşterilerinden hiçbir şekilde şifre bilgisini istememektedir. https://www.rafeoriginals.com şifre kullanımından doğacak problemlerden kesinlikle sorumlu değildir. Kayıt sırasında vermiş olduğunuz e-mail adresi üyeye özeldir ve tek üyelik oluşturma imkânına sahiptir; aynı e-mail adresi ile iki farklı üyeliğiniz olamaz. “Şifre” sadece kullanıcı tarafından bilinir. Kullanıcının üyelik gerektiren servislere bağlanabilmesi için kayıt sırasında girdiği e-mail adresi ve şifresini girmesi gerekmektedir.

4- Üye, https://www.rafeoriginals.com 'verdiği kişisel ve alışveriş bilgilerinin tarafına kampanya uygulamaları sunulması amacıyla https://www.rafeoriginals.com kendisiyle iletişime geçmesini kabul eder.

5- Üye, https://www.rafeoriginals.com 'e üye olurken vermiş olduğu eksik ve yanlış bilgi nedeniyle uğrayacağı zararlardan yalnızca kendisinin sorumlu olduğunu, yanlış bilgi vermesi durumunda ve işbu sözleşmenin Üye tarafından ihlali halinde, Rafe Originals tek taraflı olarak herhangi bir ihbara ve ihtara ihtiyaç duymaksızın üyeliğini sona erebileceğini kabul eder. 

6- Üye, tüm hakları Rafe Originals ait olan ve https://www.rafeoriginals.com üzerinde yer alan bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik, yazı, görsel, video vb. eserleri veya herhangi bir içeriği kopyalamayacağını, çoğaltıp yayınlamayacağını, pazarlamayacağını kabul ve taahhüt eder.

7- https://www.rafeoriginals.com herhangi bir zamanda sistemin çalışmasını geçici bir süre askıya alabilir veya tamamen durdurabilir. Rafe Originals sistemin geçici bir süre askıya alınması veya tamamen durdurulmasından dolayı https://www.rafeoriginals.com üyelerine veya üçüncü şahıslara karşı hiçbir sorumluluğu olmayacaktır. https://www.rafeoriginals.com kullanıcı adı ve şifresini doğru şekilde girmiş olmasına rağmen Üyenin sisteme girişini veya yeni bir şifre almasını neden belirtmeksizin engelleyebilir https://www.rafeoriginals.comkendi ürettiği ve/veya dışarıdan satın aldığı bilgi, belge, yazılım, tasarım, grafik vb. eserlerini mülkiyetten doğan telif haklarına sahiptir.